Przytulne mieszkanie w odcieniach marsala

Co prawda, rok 2015 i dominujący w nim odcień marsala już za nami, jednak nie możemy oderwać oczu od poniższego wnętrza. Ciemne bordo na dekoracjach, czy połyskującej lodowce wygląda w nim niesamowicie. Razem ze skandynawską bielą i współczesną szarością tworzy niezwykle przytulne wnętrze pozwalające zatrzymać w nim klimat przeszłych już świąt.Fot. standshem.se

Related Posts

5 komentarzy

 1. Piękne wnętrza! Niby sielskie, ale z pazurami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mieszkanie urządzone bardzo klimatycznie, a do tego jasne i przestronne; kolor marsali rzeczywiście bardzo świąteczny. Ciekawe, kiedy biel wyjdzie z mody (czy w ogóle?).

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, niesamowite inspiracje! Niby efekt przytulności jest bardzo łatwy do uzyskania, ale często popadamy w przesadę i cała aranżacja trąci przesłodzonym klimatem. Tu tego nie ma – jest za to oryginalnie, przyjemnie i charakternie. Styl skandynawski nie musi być nudny, marsala doskonale przełamuje monochromatyczne schematy i jest takim aranżacyjnym „języczkiem uwagi” :) Właściwie chyba najbardziej podoba mi się kuchnia z rzucającą się w oczy lodówką i uroczą roletką w oknie. To świetny przykład fajnego, rodzinnego, ale i wyrazistego wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wnętrze przyznam.. energetyzujące!

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne wnętrze, a w szczególności kuchnia sprawia wrażenie bardzo przytulnej i ciepłej, kolorki rewelacyjnie połączone.

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za komentarz i zapraszam ponownie!